František Líbal - Na břehu jezera

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 71. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93137. Na břehu jezera
Dražba ukončena:26.04.2023 23:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč