František Líbal - Letní háj

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x56 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

posouzeno znalcem
154147. Letní háj
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč