František Líbal - Kvetoucí bodlák u rybníka

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 43x54 cm. Signováno vpravo dole Fr.Líbal 15. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

40957. Kvetoucí bodlák u rybníka
Dražba ukončena:26.02.2020 22:30:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč