František Líbal - Krajina u rybníka

Olej na plátně, 40x71 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rám.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

29095. Krajina u rybníka
Dražba ukončena:28.02.2019 19:40:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:29 000 Kč