František Líbal - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 40x60 cm, signováno vlevo dole Fr. Líbal, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

11973. Krajina s řekou
Dražba ukončena:29.06.2017 19:37:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč