František Líbal - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 1962. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
84960. Krajina s řekou
Dražba ukončena:26.10.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč