František Líbal - Krajina s domy

Olej na kartonu, 40x49 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rám.

Pozn.: Zezadu čísla. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

21436. Krajina s domy
Dražba ukončena:28.06.2018 19:05:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč