František Líbal - Jeřáby u cesty

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 71. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

54731. Jeřáby u cesty
Dražba ukončena:27.01.2021 21:15:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč