František Líbal - Jaro v Kolným

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vpravo dole F. Líbal 71. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

32424. Jaro v Kolným
Dražba ukončena:29.05.2019 21:11:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč