František Líbal - Jaro na Blatech (Branná)

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 65. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

51798. Jaro na Blatech (Branná)
Dražba ukončena:29.10.2020 19:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč