František Líbal - Hospodářství u rybníka

Olej na plátně, 82x100 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

58695. Hospodářství u rybníka
Dražba ukončena:29.04.2021 20:44:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč