František Líbal - Duby na Nové řece

Olej na sololitu, 42x52 cm. Signováno vlevo i vpravo dole Fr. Líbal. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura vlevo dole není rukou autora. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

21128. Duby na Nové řece
Dražba ukončena:27.06.2018 18:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč