František Líbal - Duby na hrázi

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole F. Líbal, rám.

Pozn.: Rám velikostí neodpovídá obrazu. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

10676. Duby na hrázi
Dražba ukončena:01.06.2017 18:04:35
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč