František Líbal - Chalupy v krajině

Olej na kartonu, 51x69 cm. Signováno vpravo dole Líbal 30. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

17164. Chalupy v krajině
Dražba ukončena:28.03.2018 18:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč