František Líbal - Břilice s rybníkem v suchém oparu

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93328. Břilice s rybníkem v suchém oparu
Dražba ukončena:27.04.2023 23:08:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč