František Líbal - Pod zříceninou hradu

Olej na kartonu, 45x53 cm, signováno vpravo dole a datováno 1922, rám.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem. Rám mírně poškozen.

1007. Pod zříceninou hradu
Dražba ukončena:26.03.2014 20:21:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč

3 500 Kč 26.03.2014 20:00:15 104