František Líbal - Hradčany

Olej na plátně, 45x65 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal 52, rám.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis F. Líbal Hradčany. Rám mírně poškozen.

6089. Hradčany
Dražba ukončena:27.10.2016 18:43:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:13 000 Kč