František Líbal - Vesnička za řekou

Olej na plátně, 62x90 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal 1968, olištováno.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974

Pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5491. Vesnička za řekou
Dražba ukončena:29.09.2016 18:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč