František Líbal - Třeboňsko (rybník Koclířov)

Olej na kartonu, 42x52 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno, datováno 1948.

Pozn.: Rám v rozích mírně poškozen.

967. Třeboňsko (rybník Koclířov)
Dražba ukončena:26.03.2014 19:45:37
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč

4 500 Kč 26.03.2014 19:40:37 136