František Líbal - Předjaří v jižních Čechách

Olej na plátně, 62x75 cm, signováno vpravo dole F. Líbal 933, rám.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974

6380. Předjaří v jižních Čechách
Dražba ukončena:30.11.2016 19:06:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč