František Líbal - Duby u rybníka

Olej na plátně, 75x95 cm, signováno vlevo dole Fr. Líbal 1937, rám.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974
Žák AVU (1916-1920, prof. Bukovac a Pirner). V následujících pěti letech studuje v zahraničí (Mnichov, Drážďany, Frakufrt, Paříž). Maluje mnoho evropských katedrál a chrámů. V krajinomalbě se věnuje hlavně motivům z našeho území a malbě Tater.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

2894. Duby u rybníka
Dražba ukončena:01.10.2015 19:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč