František Leták - U Litoměřic

Olej na sololitu, 27x41 cm. Signováno vpravo dole F. Leták 84. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: VÝTĚŽEK Z PRODEJE TOHOTO OBRAZU VĚNUJE PŮVODNÍ MAJITEL NA CHARITATIVNÍ ÚČELY.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1949

100164. U Litoměřic
Dražba ukončena:06.08.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč