František Leták - Podvečerní Praha

Olej na plátně, 80x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1949

velký formát
124099. Podvečerní Praha
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 600 Kč