František Leták - Od Strahova

Olej na sololitu, 25x20 cm. Signováno vlevo dole Frant. Leták 2005. Rámováno.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1949

116382. Od Strahova
Dražba ukončena:26.05.2024 20:26:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč