František Leden - Veselí v krčmě

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole F. Leden 1946. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

58624. Veselí v krčmě
Dražba ukončena:29.04.2021 19:22:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč