František Ladislav Soukup - U rybníka

Olej na kartonu, 44x73 cm, signováno vpravo dole F.L. Soukup, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.

16689. U rybníka
Dražba ukončena:28.02.2018 20:53:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč