František Ladislav Soukup - Lesní interiér

Olej na sololitu, 72x82 cm. Signováno vlevo dole F.L. Soukup 30. Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.

93047. Lesní interiér
Dražba ukončena:26.04.2023 21:38:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč