Olej na sololitu, 72x82 cm. Signováno vlevo dole F.L. Soukup 30. Rámováno.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.