Olej na kartonu, 59x72 cm, signováno vlevo dole František Ladislav Soukup 917, rám. 1888, Praha Žák Jaroslava Panušky a V. Jansy. Věnoval se zejména krajinomalbě. Pozn.: Malba odborně vyčištěna.