Ladislav Ehrlich - Libinský potok

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám, zaskleno.

1886, Dobrovice - 1965

3142. Libinský potok
Dražba ukončena:25.11.2015 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč