Olej na plátně, 48x48 cm. Signováno vzadu F. Kyncl. Rám, sklo.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1934 - 2011
Narodil se v Pardubicích. V roce 1968 nuceně emigroval do Německa, kde studoval AVU v Düsseldorfu. Patřil k významným německým autorům tzv. düsseldorfského okruhu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.