František  Kupka - Le char de l´Etat

Litografie, 25x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

34005. Le char de l´Etat
Dražba ukončena:27.06.2019 19:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč