František  Kupka - L´inventeur de L´Ecrabouillite

Litografie, 28x23 cm, signováno vpravo dole v tisku F. Kupka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

19765. L´inventeur de L´Ecrabouillite
Dražba ukončena:26.04.2018 18:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč