František Kupka - Autour d´un point

Litografie, 40x35 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka, Rám, sklo.

Pozn.: Slepotiskové razítko F. Kupka Paris. Limitovaná edice 27/75. Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč.

František Kupka
78339. Autour d´un point
Dražba ukončena:15.06.2022 20:59:55
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč