František Kubišta - Horské jezero

Akvarel. 29x43 cm. Signováno vlevo dole F. Kubišta. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1897 – 1971
Výtvarný pedagog, malíř, grafik. Studoval kreslení na ČVUT v Praze a na FF UJEP v Brně, kde získal doktorát dějin umění. Byl bratrancem Bohumila Kubišty, jeho dílu se soustavně věnoval (monografie, výstavy). Pedagogicky působil na Slovensku, později v Hořicích a v Brně. Publikoval odborné články, pracoval rovněž jako výtvarný kritik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

302763. Horské jezero
Dražba ukončena:20.12.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.12.2019 19:26:41 6384