František Kubíček - Křemenec u Konice - Prostějovsko

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vlevo dole Fr. Kubíček. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1872. Studoval figurální malbu u prof. Pirnera. Později se věnoval krajinomalbě, kde inspiraci čerpal z okolí Prostějova, z Českomoravské vysočiny nebo z Oravy na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

301917. Křemenec u Konice - Prostějovsko
Dražba ukončena:04.11.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 04.11.2019 20:08:01 2371