František Kubíček - Cestou z pole

Olej na plátně, 62x75 cm. Signováno vlevo dole F. Kubíček a vpravo dole Kubíček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1872. Studoval figurální malbu u prof. Pirnera. Později se věnoval krajinomalbě, kde inspiraci čerpal z okolí Prostějova, z Českomoravské vysočiny nebo z Oravy na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

28760. Cestou z pole
Dražba ukončena:27.02.2019 18:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč