František Krasl - Toaleta

Barevná fotografie, 27x22 cm. Značeno autorským razítkem vzadu. 80. léta 20. stol. Rám, pasparta, sklo.

František Krasl
67807. Toaleta
Dražba ukončena:17.11.2021 21:40:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč