Olej na sololitu, 37x45 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu štítek. 90. léta.
Nejdelší strana: 59 cm
o autorovi: 1919-2008
Slovenský malíř, studoval na VŠT v Brně, později na SVŠT (Benka, Schurmann, Mudroch). Lze ho zařadit do linie slovenské moderny 1.pol. 20. století se zaměřením na poetický surrealizmus. Jeho obrazy jsou ve sbírkách galerií v St. Peterburku, Macaratě, Budapešti, Florencii, Římě, Varšavě, Mnichově a dalších.