František Kovařík - Dívčí tvář

Dřevo, průměr 28 cm. Značeno F.K.

Pozn.: Mírně poškozené.

František Kovařík
20935. Dívčí tvář
Dražba ukončena:13.06.2018 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč