Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vpravo dole F. Koudelka 1921. Nerámováno.
Stav: Karton vyboulen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1945
Malíř, sochař. Studoval u malířů Františka Nedvěda a Jiřího Eislera a u sochaře Vratislava Plačka. Je členem výtvarných skupin Brána a Nové sdružení pražských umělců.