František Koudelka. - Lesní vertikály

Olej na plátně, 85x65 cm. Monogramováno vpravo dole KF 88 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1945
Malíř, sochař. Studoval u malířů Františka Nedvěda a Jiřího Eislera a u sochaře Vratislava Plačka. Je členem výtvarných skupin Brána a Nové sdružení pražských umělců.

vydraženo top
106580. Lesní vertikály
Dražba ukončena:10.12.2023 20:06:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč