Olej na plátně, 85x65 cm. Monogramováno vpravo dole KF 88 Rámováno.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1945
Malíř, sochař. Studoval u malířů Františka Nedvěda a Jiřího Eislera a u sochaře Vratislava Plačka. Je členem výtvarných skupin Brána a Nové sdružení pražských umělců.