František Končel - Soubor dvou kytic

Obě olej na plátně, 60x50 cm, 60x44 cm. Obě signovány vlevo dole Končel. 1x rám, 1x olištováno.

Pozn.: 1x malba mírně poškozena, rám mírně poškozen.

František Končel
300719. Soubor dvou kytic
Dražba ukončena:11.09.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (11.09.2019 20:01:44) 3918
700 Kč 11.09.2019 11:26:27 4892