František Kolman - Hrady a zříceniny - soubor šesti kombinovaných technik,

Tuž, akvarel. 3x 8x9 cm, 3x 7x9cm. Všechny signovány František Kolman. Pasparty,sklo.

František Kolman
300579. Hrady a zříceniny - soubor šesti kombinovaných technik,
Dražba ukončena:05.09.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč