František Kocourek - Kovář

Tempera, 60x45 cm. Signováno vlevo dole Fr. Kocourek 56. Paspartováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1900-1988
Malíř. Studoval na Veřejné škole uměleckých řemesel v Brně. Maloval krajiny, figurální motivy a zátiší. Vystavoval s SVU Aleš v Brně a na výstavách mladých výtvarníků ve Zlíně a v Brně. Je zastoupen ve sbírkách Muzea města Brna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

94257. Kovář
Dražba ukončena:30.04.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč