František Kobliha - Žena

Cyklus původních dřevorytů, text Richard Sladký. Obsahuje 3 celostránkové dřevoryty, všechny signované v tisku FK. Vlepeno do desek z ručního papíru. Vydáno v Praze 1911. 28x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

70638. Žena
Dražba ukončena:12.01.2022 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč