František Kobliha - Větry od pólu

Kniha, 40x30 cm, s 11- ti ilustracemi Františka Koblihy a dřevorytem na obálce, všechny ilustrace signovány

Pozn.: Ochranný karton poškozen. Vydal Jan Pohořelý 1946. Náklad 250 výtisků + 50 výtisků autorských, neprodejných, číslovaných, tento výtisk je č. 30.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

14061. Větry od pólu
Dražba ukončena:15.11.2017 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč