František Kobliha - Soubor 3 dřevorytů

2x 21x15 cm a 15x13 cm. Monogramovány v tisku FK a signovány F. Kobliha. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

28461. Soubor 3 dřevorytů
Dražba ukončena:14.03.2019 18:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč