František Kobliha - Pražské střechy

Litografie, 49x73 cm, signováno vpravo dole F. Kobliha, volný list.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

14051. Pražské střechy
Dražba ukončena:15.11.2017 19:56:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč