František Kobliha - Praha

Dřevoryt, 46x35 cm. Signováno vpravo dole F. Kobliha. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

129064. Praha
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 07.11.2024 19:23:57 1101
500 Kč 07.11.2024 17:20:36 15031