František Kobliha - Grafický list

Dřevoryt, 47,5x37,5 cm, signováno vpravo dole F. Kobliha, volný list, nažloutlé skvrnky.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

7492. Grafický list
Dražba ukončena:15.02.2017 19:31:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:2 100 Kč